0

Ubedljiva pobeda rukometaša Dubočice protiv Rudara

Drugu uzastopnu pobedu u ARKUS ligi ostvarili su rukometaši Dubočice koji su, kao domaćini, savladali Rudar iz Kostolca rezultatom 32:18 (15:9). Najefikasniji u pobedi “Vukova” bio je Danijel Radisavljević sa postignutih 8 golova.

Od početka meča Leskvčani su stavili do znanja gostima da će teško stići do prvih bodova u sezoni. Poveli su rukometaši Dubočice sa 6:2, Rudar je ipak uspeo da izjednači pa je klupa domaćina reagovala tajm-autom. Ipak, usledila je nova serija pogodaka Dubočice (9:6), da bi na poluvreme otišli sa 15:9.

Nastavili su ”Vukovi ” da gospodare terenom i u nastavku meča, a u 40. minutu stižu do dvocifrene prednosti (22:12). Do kraja meča rukometaši Dubočice uspeli su da ostvare uvećavaju prednost i da na kraju dođe do plus 14 (32:28).

Domaću ekipu koja je stigla do četvrtog boda do pobede su predvodili Radisavljević sa 8 i Milićević sa 7 golova, dok je na drugoj strani Miloš Milošević imao 5 uspešnih pokušaja.

Ekipa iz Leskovca priliku da nastave sa pobedama imaće naredne nedelje, kada će gostovati u Aranđelovcu ekipi Šamota.

Izvor: JuzneVesti

Prijatelji sajta: FIRMA.co.rs